Что вы сейчас слушаете?
Модераторы: Алира Ромеосская, MostEvil, Maffl
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Uriah Heep - July morning 
- Rhiannon
- jericho

- Сообщения: 17259
- Зарегистрирован: 07 апр 2007, 17:03
- Откуда: Культурологические сугробы в снегу
Re: Что вы сейчас слушаете?
M83 - Up!
If I clean my rocket
We'll go flying today
And we'll hit the pockets
Of warm and crispy air
Oh we flee the scene of our little crime
We feel so free
But the hounds of law they bite our heels
As we retreat
Up to the planets up to the bodies of the galaxy
Of the galaxy we fly we feed we suck we bleed we need...
If I clean my rocket
We'll go flying today
And we'll hit the pockets
Of warm and crispy air
Oh we flee the scene of our little crime
We feel so free
But the hounds of law they bite our heels
As we retreat
Up to the planets up to the bodies of the galaxy
Of the galaxy we fly we feed we suck we bleed we need...
С патетикой и убийствами надо теперь покончить. Образумьтесь наконец!
Вы должны жить и должны научиться смеяться. ©
Вы должны жить и должны научиться смеяться. ©
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Эд и Смирняга - Вечная любовь
Вот это любовь...
Вот это отсутствие смысла!

Вот это любовь...
Вот это отсутствие смысла!
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Three Days Grace - Someone Who Cares
Why is it so hard to find someone
Who cares about you?
When it's easy enough to find someone
Who looks down on you…
Why is it so hard to find someone
Who cares about you?
When it's easy enough to find someone
Who looks down on you…
Re: Что вы сейчас слушаете?
In-Grid - Mamma Mia (French Version)
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
My shadow's the only one that walks beside me,
My shallow heart's the only thing that's beating.
Sometimes I wish someone out there will find me,
'Til then I walk alone...
My shadow's the only one that walks beside me,
My shallow heart's the only thing that's beating.
Sometimes I wish someone out there will find me,
'Til then I walk alone...
Re: Что вы сейчас слушаете?
Ben Lee - Catch My Disease
заводнайа песенка)
заводнайа песенка)
-
Тунрида
- Black Vampire
- Сообщения: 13220
- Зарегистрирован: 30 дек 2007, 18:17
- Откуда: Долина смерти
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Theatres des Vampires - Pleasure and Pain
Если свет от вас отвернулся, вам остается одно - темнота.

Re: Что вы сейчас слушаете?
Music Instructor - Exel F 
- Алира Ромеосская
- Discordia

- Сообщения: 59295
- Зарегистрирован: 29 июл 2007, 13:38
- Откуда: Poet County Jail
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Westlife - What About Now (Daughtry cover)
-
Тунрида
- Black Vampire
- Сообщения: 13220
- Зарегистрирован: 30 дек 2007, 18:17
- Откуда: Долина смерти
- Контактная информация:
Re: Что вы сейчас слушаете?
Astarte - Deviate
Если свет от вас отвернулся, вам остается одно - темнота.



